yükleniyor...

En Geniş Ürün Seçeneği Bulacağınız E-Alışveriş Sitesi

tac87, avcılık ve atıcılık konusunda sizlere binlerce ürün ve seçenek sunar. Dünyanın önde gelen markalarının ürünlerini bulacağınız ender satış noktalarından birisidir. Ateşli - ateşsiz silahlar ve bunlara ait techizatla ilgili olarak ülkemiz yasa ve yönetmeliklerinin izin verdiği birçok malzeme ve techizatı ithal etmekte ve satışa sunmaktadır.

Silahseverlerin uğrak yeri olan Ankara’daki mağazamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Sanal mağazamızda yer almayan ürünleri inceleyebileceğiniz, gerçek silahseverlerin saatlerce ayrılamadığı mağazamıza ulaşım için tac87 ekibinden bilgi alabilirsiniz.

 

MARKALARIMIZ

  • “tac87” markası ile toptan ve perakende mağazacılık faaliyeti yapılmaktadır. Bazı ürünler store brand olarak bu marka ile satılmaktadır.
  • “NightEye Optics” markasıyla ileri teknolojili, müşteriye özel tasarım tüfek dürbünleri ve dürbün bağlamaları üretilmekte ve satılmaktadır.
  • “Armax” yüksek performanslı balistik koruyucu malzemelerimiz için kullanıldığımız markamızdır.
  • Scout” yaygın kullanımlı ve özel taktik ürünleri sunduğumuz markamızdır.
  • “blade87” Dünya’nın en tanınmış bıçak imalatçılarına ürettirilen özel bıçaklarımızdır.

CTM Dış Ticaret Ltd. Şti.

ULUSLARARASI

Dünyanın atış sporları konusunda malzeme ve techizat üreten 40’ın üzerinde markasının Türkiye ve bölge ülkeler distribütörü olan CTM, tüm bu markaları tac87com üzerinden satışa sunmaktadır.

CTM, sadece bununla kalmayıp, Dünya’nın önde gelen üreticilerine kendi markalarıyla ürün yaptırmakta, gerek Dünyaca tanınmış üreticilere OEM teslimatlar, gerekse de birçok ülkeye doğrudan toptan mal tedarik etmektedir.

GÜVENİLİR

Sitemizde en üst seviye sanal güvenlik önlemleri kullanılmaktadır. 256 bit SSL sertifikalı site güvenliği sektörde kullanılan en üst seviye güvenlik hizmetini sunar.

Sitemizden 3D Secure özellikli kredi kartlarınız, yine 3D Secure özellikli banka (ATM) kartlarınızla ve sanal kredi kartlarınızı kullanarak güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimize kayıt edilmemekte ve depolanmamaktadır.

MAĞAZAMIZ - SATIŞ ÖNCESİ HİZMET

tac87 sadece sanal hizmet veren bir satış noktası değildir. Atış ve ürünleri tanıyan personelin çalıştığı gerçek bir mağazanın sanal satış kanalıdır. tac87 ekibi sadece satış ekibi değildir, aynı zamanda silahseverler ve atıcılardan oluşmuştur.

Satınalmadan önce techizatınızla ilgili olarak veya seçtiğiniz ürünün silahınıza ya da techizatınıza uyumunu mağaza personelimize sorabilir, ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

TAC87.COM KİMDİR?

tac87com, CTM Dış Ticaret Ltd. Şti.’nin tescilli markası ve sanal satış sitesidir.

BİZDEN HABER ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Sitemizdeki indirimler, kampanyalar, yeni ürünler, ürünlerdeki değişiklikler, güvenlik ve değişim çağrıları, fuar ve tanıtım toplantıları, sektördeki gelişmeler konularında bilgilendirmek üzere e-posta adresinizle bildirim listemize katılmalısınız.

Bizden gelecek mesajların sadece sizlere “yararlı” iletiler olacağını ve sizi yormayacak seyreklikte gönderileceğini garanti ederiz.

Diğer Web SitelerimizYENİ
 
SATIŞ SONRASI HİZMET

Yasa ve yönetmelikler çerçevesinde satış sonrası eksiksiz olarak verilmektedir. Bunun ötesinde, müşterinin haklı veya mağdur olduğu her durum titizlikle incelenmekte ve müşteri memnuniyeti odaklı en uygun satış sonrası çözümler sunulmaktadadır. Çekinmeden her türlü sorun ve sıkıntınızı satış ekibimize iletebilirsiniz. Dikkatle dinleneceksiniz ve çözüm için elimizden geleni yapacağız.